Arbiton

PIĘKNA JAK DREWNO

FAKTURA
DREWNA

Unikalny, prawdziwy design drewna, wybrany spośród najpiękniejszych odmian na świecie.

SOFT
TOUCH

Delikatna, naturalna struktura o matowym wykończeniu.
Miła w dotyku jak prawdziwe drewno.

SZEROKA
DESKA

Najszersza z dostępnych na rynku – ma aż 229 mm – piekny, naturalny wygląd podłogi.

CICHA
PODŁOGA

Ładna i cicha podłoga winylowa gwarantuje komfort i spokój w codziennym użytkowaniu.

PRAKTYCZNA JAK PŁYTKI

trwalosc

TRWAŁOŚĆ

Stworzona do intensywnie użytkowanych pomieszczeń. Trwała i odporna na ścieranie.

OGRZEWANIE
PODŁOGOWE

Opracowana by zapewnić najlepszą wydajność ogrzewania podłogowego.

ODPORNOŚĆ
NA ZALANIE

Łatwa w utrzymaniu czystości, idealnie nadaje się do kuchni czy przedpokoju.

STABILNOŚĆ
WYMIAROWA

Dzięki HD MINERAL CORE na powierzchni nawet 200m2 nie trzeba wykonywać dylatacji drzwiowych.

Sprawdź gdzie kupić:

Sprawdź gdzie kupić:

Podłogi i panele winylowe

Piękne jak drewno, praktyczne jak płytki ceramiczne, podłogi i panele winylowe z rdzeniem mineralnym.

Zaprojektowana i stworzona z najwyższą starannością. Jest przede wszystkim ciepła i miła w dotyku, ale posiada również strukturę prawdziwego drewna.

Wykonana z połączenia naturalnych minerałów i nowoczesnych polimerów, dzięki czemu tworzy wyjątkowo trwałą i w 100% wodoodporną podłogę. Dzięki wysokiej gęstości mineralnemu rdzeniowi jest również idealna na ogrzewanie podłogowe. Dzięki stabilności wymiarów może być stosowana w nasłonecznionych pomieszczeniach, nawet 200m2 bez dodatkowej dylatacji, również pomiędzy pomieszczeniami. Poznaj nasze podłogi i panele winylowe.

Podłoga jest idealna do otwartych przestrzeni. Teraz dzięki podłogom i panelom winylowym, otwarta kuchnia połączona z salonem, przedpokojem stworzy zachwycającą przestrzeń.

AMARON WOOD – podłogi winylowe najwyższej jakości

Amaron WOOD to przede wszystkim wyraziste kolory, które stworzą charakter wnętrza. Podłogi winylowe z tej kolekcji posiadają również najwyższe klasy użyteczności, zostały stworzone dla najbardziej wymagających.
Ta podłoga będzie „grała pierwsze skrzypce”. Zamek 5G sprawia, że podłoga jest łatwa i szybka w montażu. Również duże wymiary paneli 1511 mm x 229 mm – robią szczególne wrażenia ułożone na dużych powierzchniach. Zamek 5G sprawia, że podłoga jest łatwa i szybka w montażu. Gwarancja 20 lat

AMARON STONE

Amaron STONE to kolekcja w kolorach betonu, która posiada duży rozmiar płytki i nowoczesną industrialną kolorystyka, która nada Twojemu wnętrzu oryginalny i nowoczesny charakter. Podłogi z tej kolekcji posiadają również najwyższe klasy użyteczności, stworzone dla najbardziej wymagających. Zamek 5G sprawia, że podłoga jest łatwa i szybka w montażu. Również duże wymiary paneli 914 mm x 457 mm – robią szczególne wrażenia ułożone na dużych powierzchniach. Gwarancja 20 lat.

Panele winylowe z kolekcji LIBERAL

Kolekcja LIBERAL to jasne kolory w stylu skandynawskim lub ciepłe naturalne barwy, które idealnie będą komponować się z każdym wnętrzem. Optycznie powiększają pomieszczenie oraz dają efekt przestronności. Zamek 2G sprawia, że podłoga jest łatwa i szybka w montażu. Duże szerokość paneli – 229 mm – nada niezwykły charakter każdego wnętrzu. Podłogi objęte są gwarancją 15 lat.

Podłogi i panele winylowe Arbiton to gwarancja podłogi na lata.